(+48 )

793 370 580

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Olej do wygniataków, oles do gniotowników, smar do nagniataków gwintu, gwintowników bezwiórowych, thermdrill, formdrill, flowtap, centertap, centerdrill, flowdrillSpecjalny olej do wygniataków (gniotowników, gwintowników bezwiórowych) - w atrakcyjnej cenie! Szybka dostawa!

Zapytania i zamówienia prosimy kierować za omocą formularza kontaktowego, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: +48 793 370 580.

Nasz olej jest bezpieczny! Nie zawiera składników o kancerogennym (rakotwórczym, nowotworowym) wpływie na organizm człowieka, wchodzących w skład innych olejów i smarów do wygniatania gwintów dostępnych na rynku.

Oferowany olej jest dedykowany do wygniatania gwintu (gniotowników, gwintowników bezwiórowych). Posiada specjalne właściwości fizyko-chemiczne. Można go stosować do narzędzi różnych producentów.

Jeżeli szukasz oleju do gwintowania typowymi gwintownikami skrawającymi, polecimy Ci inny olej o odpowiednich właściwościach.

Jeżeli masz dodatkowe pytania skontaktuj się z nami! To nic nie kosztuje! 

Olej dostępny w pojemnikach o różnej pojemności.

Do wygniatania gwintu, gwintowania tzw. gniotownikami, stosowany jest specjalny olej. Olej ten różni się konsystencją, składem, właściwościami. Prawidłowe smarowanie w trakcie wygniatania gwintów, stosując właściwe smary i oleje do gwintowania gniotownikami, pozwala na znaczne zwiększenie trwałości narzędzia, lepsze odprowadzanie ciepła, mniejsze tarcie. Olej do wygniataków z naszej oferty może być stosowany do narzędzi różnych w tym najlepszych producentów, np. Sandvik Coromant, Seco, Iscar, WNT, Centerdrill, Guhring i wielu innych.

Jeżeli poszukujesz oleju lub smaru do wygniataków, gniotowników lub gwintowników - zapraszamy do kontaktu.

Pasta do wierteł termicznych smar do termowierteł termowiercenia flowdrill fdks centerdrill

Zobacz także: Pasta do wierteł termicznych

Początek strony